НОВИНИ КОЛЕДЖУ

Результати вступного екзамену
з предмету
«Українська мова» (диктант)

 

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»

 

Дата проведення вступного випробування «19» липня 2017року

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Авдєєва Дар'я Олегівна

11

Одинадцять

2.

Без'язичний Ярослав Олегович

6

Шість

3.

Бережна Руслана Миколаївна

7

Сім

4.

Болдаков Олександр Миколайович

6

Шість

5.

Величенко Марія Владиславівна

8

Вісім

6.

Галицький Даніїл Олександрович

9

Дев’ять

7.

Гладков Дмитро Юрійович

8

Вісім

8.

Глушко Онисія Євгенівна

5

П’ять

9.

Григорчук Анастасія Олександрівна

7

Сім

10.

Дзюба Аліна Анатоліївна

7

Сім

11.

Довженко Еліза Вадимівна

6

Шість

12.

Дюговська Дарина Леонідівна

6

Шість

13.

Золотун Богдан Юрійович

9

Дев’ять

14.

Іщенко Альона Володимирівна

8

Вісім

15.

Кириченко Микола Ігорович

8

Вісім

16.

Корзун Ірина Вікторівна

7

Сім

17.

Косенко Валерія Владиславівна

6

Шість

18.

Костюк Валерія Володимирівна

4

Чотири

19.

Масютка Марко Назарович

8

Вісім

20.

Мороз Єлизавета Олександрівна

8

Вісім

21.

Неїжко Олександра Олегівна

7

Сім

22.

Носовський Владислав Андрійович

9

Дев’ять

23.

Павлова Валерія Вікторівна

6

Шість

24.

Поліщук Софія Сергіївна

10

Десять

25.

Слободська Анастасія Федорівна

8

Вісім

26.

Тарасик Наталя Сергіївна

8

Вісім

27.

Тимчук Наталія Юріївна

6

Шість

28.

Ужва Єгорій Юрійович

8

Вісім

29.

Чернявська Анна Андріївна

6

Шість

30.

Шевчук Ольга Павлівна

11

Одинадцять

31.

Щиголь Дар'я Олексіївна

6

Шість

32.

Юрченко Олександра Олексіївна

6

Шість

33.

Юхименко Анастасія Андріївна

6

Шість

 


Результати творчого конкурсу

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Народні інструменти»

 

Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Бойко Глорія Олегівна

12

Дванадцять

2.

Бондар Софія Єгорівна

11

Одинадцять

3.

Висоцька Єва Вікторівна

11

Одинадцять

4.

Гречко Мирослав Михайлович

7

Сім

5.

Дитина Веніамін Анатолійович

5

П’ять

6.

Елшорафа Аміна Айманівна

8

Вісім

7.

Железко Назар Олегович

12

Дванадцять

8.

Зубчук Максим Павлович

12

Дванадцять

9.

Корзун Ірина Вікторівна

8

Вісім

10.

Кучерук Марія Олександрівна

7

Сім

11.

Лазарук Марія Ярославівна

9

Дев’ять

12.

Мироненко Андрій Іванович

6

Шість

13.

Пархоменко Анастасія Олександрівна

11

Одинадцять

14.

Подвигін Олег Валерійович

6

Шість

15.

Римар Олександр Олегович

12

Дванадцять

16.

Сапа Анна Анатоліївна

9

Дев’ять

17.

Сіваченко Павло Дмитрович

6

Шість

18.

Тарасик Наталя Сергіївна

10

Десять

19.

Чабак Денис Юрійович

12

Дванадцять

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Оркестрові духові та ударні інструменти»

 

Дата проведення вступного випробування «19» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Ан Данило Донович

9

Дев’ять

2.

Болдаков Олександр Миколайович

9

Дев’ять

3.

Бржестовський Михайло Олександрович

9

Дев’ять

4.

Дитина Веніамін Анатолійович

6

Шість

5.

Дичко Дарина Олегівна

9

Дев’ять

6.

Дорошенко Владислав Богданович

12

Дванадцять

7.

Калениченко Дмитро Юрійович

12

Дванадцять

8.

Лідаговський Олексій Олександрович

8

Вісім

9.

Перчук Богдан Володимирович

10

Десять

10.

Піньковська Єва Олександрівна

9

Дев’ять

11.

Пластомак Еліна Володимирівна

8

Вісім

12.

Редька Богдан Віталійович

10

Десять

13.

Самченко Валерія Романівна

12

Дванадцять

14.

Усачов Ріхард-Антон Віталійович

10

Десять

15.

Шкляр Дар'я Вадимівна

12

Дванадцять

 


Результати вступного екзамену
з предмету «ГЕОГРАФІЯ»

 

Спеціальність 242 «Туризм»

Спеціалізація «Туризм»

18 липня 2017 р.

 


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

 

Кількість балів

 

цифрами

словами

1.

Гайдук Вероніка Олександрівна

5

П’ять

2.

Гиренко Яна Віталіївна

8

Вісім

3.

Горпиніч Діана Сергіївна

3

Три

4.

Губіна Олександра Павлівна

11

Одинадцять

5.

Дерябіна Ярослава Павлівна

11

Одинадцять

6.

Діденко Іван Іванович

6

Шість

7.

Зеліков Денис Олексійович

8

Вісім

8.

Кенгерлі Аніта Аліївна

7

Сім

9.

Копієвський Ростислав Петрович

11

Одинадцять

10.

Лановенчик Катерина Валеріївна

12

Дванадцять

11.

Лукашеня Юлія Володимирівна

7

Сім

12.

Луценко Данило Артурович

7

Сім

13.

Марценюк Микола Олександрович

11

Одинадцять

14.

Москаленко Анастасія Сергіївна

9

Дев’ять

15.

Наджафова Аліна Володимирівна

5

П’ять

16.

Пшенична Маргарита Андріївна

11

Одинадцять

17.

Саблук Олексій Олексійович

9

Дев’ять

18.

Семенова  Людмила Віталіївна

6

Шість

19.

Сіренко Ірина Вікторівна

7

Сім

20.

Соломаха Вікторія Володимирівна

6

Шість

21.

Ткачук  Дар'я Анатоліївна

12

Дванадцять

22.

Уржумова Софія Костянтинівна

5

П’ять

23.

Хацько Олександра Денисівна

8

Вісім

 


Результати вступного екзамену
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

 

Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Спеціалізація «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

 

 

Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

 

цифрами

словами

1.

Батрак Світлана Сергіївна

6

Шість

2.

Гасіч Анастасія Олегівна

6

Шість

3.

Івашко Ілля Вікторович

9

Дев’ять

4.

Коцур Катерина Віталіївна

9

Дев’ять

5.

Оліник Аліна Валентинівна

11

Одинадцять

6.

Павловська Марія Анатоліївна

10

Десять

7.

Самакіє Діана Хальдунівна

11

Одинадцять

8.

Сапа Анна Анатоліївна

8

Вісім

9.

Удалова Єлизавета Владиславівна

10

Десять

10.

Чайка Олеся Анатоліївна

10

Десять

11.

Чумак Катерина Юріївна

9

Дев’ять

12.

Шевченко  Людмила Русланівна

9

Дев’ять

 

Спеціальність 242 «Туризм»

Спеціалізація «Туризм»

 

 

Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.

 


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

 

цифрами

словами

1.

Легкодух Дарина Валентинівна

11

Одинадцять

 


Результати вступного екзамену
з предмету
«Українська мова» (диктант)

 

Спеціальність 025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Спеціалізація «Мистецтво співу»

 

Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.

 

 

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

 

цифрами

словами

1.

Бережна Руслана Миколаївна

7

Сім

2.

Булавінова Марія Вікторівна

5

П’ять

3.

Венедіктов Валентин Володимирович

5

П’ять

4.

Гаврильченко В'ячеслав Сергійович

7

Сім

5.

Галанзовська Анна Сергіївна

7

Сім

6.

Галушка Анна Євгеніївна

8

Вісім

7.

Гальчинська Юлія Анатоліївна

6

Шість

8.

Гоцалюк Дмитро Андрійович

10

Десять

9.

Дейнега Анна Миколаївна

9

Дев’ять

10.

Дерев'янко Юлія Вікторівна

9

Дев’ять

11.

Козяр Божена Олегівна

6

Шість

12.

Костюк Валерія Володимирівна

4

Чотири

13.

Лепьошкіна Аліна Олексіївна

8

Вісім

14.

Липовенко Катерина Ігорівна

5

П’ять

15.

Неїжко Олександра Олегівна

7

Сім

16.

Олійник Дар'я Русланівна

10

Десять

17.

Остроух Єлизавета Олегівна

6

Шість

18.

Смірнова Марія Олександрівна

8

Вісім

19.

Сябренко Неля Володимирівна

8

Вісім

20.

Цегельна Богдана Геннадіївна

8

Вісім

21.

Чернявська Марія Русланівна

10

Десять

22.

Ясінська Анастасія Сергіївна

7

Сім

 


Результати творчого конкурсу

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Народні інструменти»

 

Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Бойко Глорія Олегівна

12

Дванадцять

2.

Бондар Софія Єгорівна

11

Одинадцять

3.

Висоцька Єва Вікторівна

11

Одинадцять

4.

Гречко Мирослав Михайлович

7

Сім

5.

Дитина Веніамін Анатолійович

5

П’ять

6.

Елшорафа Аміна Айманівна

8

Вісім

7.

Железко Назар Олегович

12

Дванадцять

8.

Зубчук Максим Павлович

12

Дванадцять

9.

Кучерук Марія Олександрівна

7

Сім

10.

Лазарук Марія Ярославівна

9

Дев’ять

11.

Мироненко Андрій Іванович

6

Шість

12.

Пархоменко Анастасія Олександрівна

11

Одинадцять

13.

Подвигін Олег Валерійович

6

Шість

14.

Римар Олександр Олегович

12

Дванадцять

15.

Сапа Анна Анатоліївна

9

Дев’ять

16.

Сіваченко Павло Дмитрович

6

Шість

17.

Тарасик Наталя Сергіївна

10

Десять

18.

Чабак Денис Юрійович

12

Дванадцять

 


РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ЕКЗАМЕНУ
ТВОРЧЕ ВИПРОБУВАННЯ

 

Спеціальність024 «Хореографія»

Спеціалізація «Народна хореографія»

 

Група 1

Дата проведення вступного випробування «17» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Бочаров Дмитро Олександрович

9

Дев’ять

2.

Гонтарук Богдан Вадимович

10

Десять

3.

Горбатенко Катерина Юріївна

8

Вісім

4.

Гречок Марина Михайлівна

10

Десять

5.

Дарчук Валерія Ігорівна

8

Вісім

6.

Дереглазова Анна Сергіївна

10

Десять

7.

Єршова Вікторія Михайлівна

9

Дв’ять

8.

Зузанова Анна Юріївна

7

Сім

9.

Казда Катерина Олександрівна

7

Сім

10.

Конюх Олег Валерійович

8

Вісім

11.

Королюк Юрій Іванович

11

Одинадцять

12.

Костенко Юлія Сергіївна

8

Вісім

13.

Кукшина Лілія Олександрівна

8

Вісім

14.

Кушнір Олена Вікторівна

8

Вісім

15.

Плегуца Анастасія Андріївна

8

Вісім

16.

Поліщук Марія Максимівна

7

Сім

17.

Рак Дмитро Дмитрович

9

Дев’ять

18.

Ребенсдорф Дмитро Вікторович

4

Чотири

19.

Редколіс Поліна Олегівна

8

Вісім

20.

Савенко Катерина Олексіївна

7

Сім

21.

Стороженко Наталія Сергіївна

6

Шість

22.

Ткаченко Єлизавета  Юріївна

12

Дванадцять

 

 

Спеціальність024 «Хореографія»

Спеціалізація «Народна хореографія»

 

Група 2

Дата проведення вступного випробування «18» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Балахонова Анастасія Сергіївна

9

Дев’ять

2.

Бондаренко Ліза Андріївна

9

Дев’ять

3.

Воскобойник Анна Сергіївна

6

Шість

4.

Гайдай Анна Олександрівна

9

Дев’ять

5.

Гонарович Богдан Олександрович

10

Десять

6.

Джамгурова Ельміра Рустамівна

8

Вісім

7.

Жоронько Євгеній Петрович

9

Дев’ять

8.

Карпенко  Назар Віталійович

11

Одинадцять

9.

Кулик Вікторія Ігорівна

9

Дев’ять

10.

Лисюк Артем Романович

11

Одинадцять

11.

Литвиненко Сергій Леонідович

12

Дванадцять

12.

Новікова Крістіна Вікторівна

7

Сім

13.

Поліщук Дар'я Віталіївна

7

Сім

14.

Рожкова Анастасія Олегівна

9

Дев’ять

15.

Сівова Софія Юріївна

6

Шість

16.

Уржумова Софія Костянтинівна

5

П’ять

17.

Чайка Ангеліна Олександрівна 

6

Шість

18.

Чайка Христина Олександрівна 

6

Шість

 


Результати творчого конкурсу

 

Спеціальність 025 «Сценічне мистецтво»

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»

 

група 1

Дата проведення вступного випробування «16» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Богданов Олександр Вадимович

5

П’ять

2.

Бутенко Яків Ігорович

6

Шість

3.

Гаврилова Маргарита Юріївна

8

Вісім

4.

Гасіч Анастасія Олегівна

5

П’ять

5.

Дяченко Андрій Олегович

9

Дев’ять

6.

Івашко Ілля Вікторович

9

Дев’ять

7.

Кириченко Микола Ігорович

8

Вісім

8.

Козлюк Анна Федорівна

4

Чотири

9.

Косенко Валерія Владиславівна

9

Дев’ять

10.

Костюк Валерія Володимирівна

9

Дев’ять

11.

Кошель Анастасія Сергіївна

8

Вісім

12.

Крамаренко Ростислав Олегович

8

Вісім

13.

Мельник Денис Костянтинович

8

Вісім

14.

Мотринчук Кіріл Сергійович

7

Сім

15.

Пастушенко Максим Юрійович

5

П’ять

16.

Піскун Єлизавета Валеріївна

6

Шість

17.

Походня Радислав Романович

10

Десять

18.

Самар Надія Олександрівна

8

Вісім

19.

Скрипник Аліна Олегівна

7

Сім

20.

Соломко Анастасія Олександрівна

6

Шість

21.

Ткаченко Данило Михайлович

9

Дев’ять

22.

Чайка Олеся Анатоліївна

9

Дев’ять

23.

Чичкаленко Ростислав Русланович

10

Десять

 

 

Спеціальність 025 «Сценічне мистецтво»

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»

 

група  2

Дата проведення вступного випробування «17» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Бабич Микола Павлович

9

Дев’ять

2.

Батрак Світлана Сергіївна

7

Сім

3.

Воробйова Анастасія Анатоліївна      

9

Дев’ять

4.

Довніч Захар Вадимович

8

Вісім

5.

Зубаль Євгенія Віталіївна      

8

Вісім

6.

Коваль Вікторія Максимівна

4

Чотири

7.

Ковтун Олександр Андрійович        

8

Вісім

8.

Козлова Дар'я Геннадіївна

5

П’ять

9.

Кочетков Віктор Андрійович

8

Вісім

10.

Кулаківська Діана Олегівна

7

Сім

11.

Масна Ірина Михайлівна     

9

Дев’ять

12.

Назаренко Анастасія Юріївна      

10

Десять

13.

Никитюк Юліана Андріївна

4

Чотири

14.

Ниципорович Лілія Сергіївна

9

Дев’ять

15.

Панькевич Анна Євгенівна       

8

Вісім

16.

Підгурська Анастасія Павлівна

5

П’ять

17.

Пустова Мирослава Максимівна     

9

Дев’ять

18.

Терешкович Ірина Володимирівна

5

П’ять

19.

Чайка Ангеліна Олександрівна 

9

Дев’ять

20.

Чайка Христина Олександрівна   

9

Дев’ять

21.

Чернявська Марія Русланівна   

5

П’ять

22.

Яворська Діана Олександрівна    

8

Вісім

 


Результати творчого конкурсу

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»

 

Група 1

Дата проведення вступного випробування «15» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Авдєєва Дар'я Олегівна

6

Шість

2.

Бережна Руслана Миколаївна

5

П’ять

3.

Величенко Марія Владиславівна

7

Сім

4.

Глушко Онисія Євгенівна

10

Десять

5.

Дорофеєва Вікторія Олександрівна

3

Три

6.

Зінчук Юліана Юріївна

6

Шість

7.

Кириченко Микола Ігорович

10

Десять

8.

Корзун Ірина Вікторівна

6

Шість

9.

Косенко Валерія Владиславівна

7

Сім

10.

Костюк Валерія Володимирівна

5

П’ять

11.

Кушнірук Ольга Анатоліївна

3

Три

12.

Липовенко Катерина Ігорівна

3

Три

13.

Мамикіна Ірина Олександрівна

9

Дев’ять

14.

Мороз Єлизавета Олександрівна

8

Вісім

15.

Неїжко Олександра Олегівна

5

П’ять

16.

Павлова Валерія Вікторівна

10

Десять

17.

Поліщук Софія Сергіївна

11

Одинадцять

18.

Пустова Мирослава Максимівна

8

Вісім

19.

Тимчук Наталія Юріївна

4

Чотири

20.

Шевчук Ольга Павлівна

8

Вісім

21.

Чернявська Анна Андріївна

7

Сім

22.

Юрченко Олександра Олексіївна

7

Сім

23.

Юхименко Анастасія Андріївна

6

Шість

 

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Музичне мистецтво естради»

 

Група 2

Дата проведення вступного випробування «16» липня 2017 року.

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Без'язичний Ярослав Олегович          

10

Десять

2.

Болдаков Олександр Миколайович

7

Сім

3.

Галицький Даніїл Олександрович

11

Одинадцять

4.

Гладков  Дмитро Юрійович

10

Десять

5.

Григорчук Анастасія Олександрівна     

8

Вісім

6.

Дзюба Аліна Анатоліївна        

6

Шість

7.

Довженко Еліза Вадимівна             

10

Десять

8.

Дюговська Дарина Леонідівна          

8

Вісім

9.

Золотун Богдан Юрійович   

10

Десять

10.

Іщенко Альона Володимирівна   

9

Дев’ять

11.

Колчерін Кирило Сергійович

3

Три

12.

Круценко Олександра Геннадіївна

3

Три

13.

Лагутик Ірина Віталіївна             

6

Шість

14.

Масютка Марко Назарович 

10

Десять

15.

Носовський Владислав Андрійович      

11

Одинадцять

16.

Сіваченко Павло Дмитрович         

10

Десять

17.

Слободська Анастасія Федорівна          

10

Десять

18.

Тарасик Наталя Сергіївна

7

Сім

19.

Ужва Єгорій Юрійович

10

Десять

20.

Щиголь Дар'я Олексіївна     

8

Вісім

21.

Чернявська Марія Русланівна  

3

Три

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Мистецтво співу»

 

Дата проведення екзамену 15 липня 2017р.

І група

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Авдєєва Дар'я Олегівна

11

Одинадцять

2.

Бережна Руслана Миколаївна

4

Чотири

3.

Булавінова Марія Вікторівна

10

Десять

4.

Гаврильченко В'ячеслав Сергійович

9

Дев’ять

5.

Галушка Анна Євгеніївна

10

Десять

6.

Гоцалюк Дмитро Андрійович

12

Дванадцять

7.

Козяр Божена Олегівна

9

Дев’ять

8.

Костюк Валерія Володимирівна

4

Чотири

9.

Лагутик Ірина Віталіївна

6

Шість

10.

Лепьошкіна Аліна Олексіївна

8

Вісім

11.

Олійник Дар'я Русланівна

12

Дванадцять

12.

Сябренко Неля Володимирівна

9

Дев’ять

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Мистецтво співу»

 

Дата проведення екзамену 16 липня 2017р.

ІІ група

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1.

Венедіктов Валентин Володимирович

6

Шість

2.

Галанзовська Анна Сергіївна

6

Шість

3.

Гальчинська Юлія Анатоліївна

8

Вісім

4.

Дейнега Анна Миколаївна

10

Десять

5.

Дерев'янко Юлія Вікторівна

12

Дванадцять

6.

Іщенко Альона Володимирівна

6

Шість

7.

Липовенко Катерина Ігорівна

6

Шість

8.

Неїжко Олександра Олегівна

9

Дев’ять

9.

Остроух Єлизавета Олегівна

10

Десять

10.

Редька Богдан Віталійович

10

Десять

11.

Смірнова Марія Олександрівна

6

Шість

12.

Цегельна Богдана Геннадіївна

9

Дев’ять

13.

Чернявська Марія Русланівна

4

Чотири

14.

Шевчук Ольга Павлівна

10

Десять

15.

Ясінська Анастасія Сергіївна

10

Десять

 


Результати вступного екзамену
з навчального предмету
«Українська мова» (диктант)

 

Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Спеціалізація «Організація діловодства»

 

№ з.п.

Прізвище, ім’я по батькові вступника

 

Бал за вступне випробування

 

1.

Батрак Світлана Сергіївна         

5 (п’ять)

2.

Гасіч Анастасія Олегівна

6 (шість)

3.

Івашко Ілля Вікторович

7 (сім)

4.

Коцур Катерина Віталіївна

9 (дев’ять)

5.

Наджафова Аліна Володимирівна

6 (шість)

6.

Оліник Аліна Валентинівна

9 (дев’ять)

7.

Самакіє Діана Хальдунівна

8 (вісім)

8.

Сапа Анна Анатоліївна

7 (сім)

9.

Удалова Єлизавета Владиславівна

8 (вісім)

10.

Чайка Олеся Анатоліївна

11(одинадцять)

11.

Чумак Катерина Юріївна

6 (шість)

12.

Шевченко  Людмила Руславівна

9 (дев’ять)

  

Спеціальність 242 «Туризм»

Спеціалізація «Туризм»

 

 

№ з.п.

 

Прізвище, ім’я по батькові вступника

 

Бал за вступне випробування

 

1.

Гайдук Вероніка Олександрівна

8 (вісім)

2.

Гиренко Яна Віталіївна

7 (сім)

3.

Горпиніч Діана Сергіївна

6 (шість)

4.

Губіна Олександра Павлівна

11 (одинадцять)

5.

Дерябіна Ярослава Павлівна

5 (п’ять)

6.

Діденко Іван Іванович

9 (дев’ять)

7.

Зеліков Денис Олексійович

6 (шість)

8.

Кенгерлі Аніта Аліївна

5 (п’ять)

9.

Копієвський Ростислав Петрович

11 (одинадцять)

10.

Лановенчик Катерина Валеріївна

7 (сім)

11.

Легкодух Дарина Валентинівна

11 (одинадцять)

12.

Лукашеня Юлія Володимирівна

7 (сім)

13.

Луценко Данило Артурович

6 (шість)

14.

Марценюк Микола Олександрович

11 (одинадцять)

15.

Москаленко Анастасія Сергіївна

11 (одинадцять)

16.

Павловська Марія Анатоліївна        

7 (сім)

17.

Пшенична Маргарита Андріївна

5 (п’ять)

18.

Саблук Олексій Олексійович

7 (сім)

19.

Семенова  Людмила Віталіївна

10 (десять)

20.

Сіренко Ірина Вікторівна

6 (шість)

21.

Соломаха Вікторія Володимирівна

6 (шість)

22.

Ткачук  Дар'я Анатоліївна

8 (вісім)

23.

Хацько Олександра Денисівна

6 (шість)

 


27 червня 2017 року

Відбулася знаменна подія у житті нашого коледжу – випуск молодих фахівців 2017 року.

Урочисте вручення дипломів проходило у залі НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ. Тут зібралися випускники, їх батьки, бабусі, дідусі, друзі, а також викладачі коледжу, які останні 3-4 роки ділилися з головними героями події професійними знаннями, життєвим і творчим досвідом.

Ведучими урочистої події були директор КВНЗ КОР «Коледж культури і мистецтв», заслужений діяч мистецтв України В.Г. Романчишин та випускниця коледжу 2017 року Таїсія Екзархова.

Привітав випускників Голова Державної кваліфікаційної комісії – професор, завідувач кафедрою музичного мистецтва Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва, Заслужений працівник культури України Микола Іванович Дудко.

Вже стало доброю традицією дарувати учасникам зібрання творчі подарунки у виконанні випускників та їх молодших колег.

Цього року коледж закінчили 155 випускників денного та заочного відділів. Серед них 37 випускників (24%) отримали дипломи з відзнакою. Найбільше таких дипломів у випускники спеціалізацій «Естрада», «Народне пісенне мистецтво», «Туристичне обслуговування» та «Видовищно-театралізовані заходи».

В залі панувала щира атмосфера доброзичливості, любові та поваги. І вже після офіційного закінчення заходу випускники та їх батьки ще довго не розходилися, робили фото на згадку про цю важливу подію.

Фотогалерея>>


«СУЗІР’Я МОРЯ – СОНЦЕ, МОЛОДІСТЬ, КРАСА»

Ця назва молодіжного мистецького заходу дуже влучно визначає суть проведення ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Сузір’я моря – 2017», який проходив з 16 по 19 червня цього року в Одесі – місті найвідоміших культурних брендів, батьківщині багатьох талантів.

Під девізом «Ми – єдина країна» фестивальна сцена зібрала юні таланти з різних куточків України – Києва та Одеси, Дніпра та Кривого Рогу, Київщини, Запоріжжя, Сумщини, Краматорська та Павлограда.

Цього року творча делегація нашого коледжу також брала участь у конкурсній та супутній програмах в Одесі, що підтримало прекрасну традицію співдружності та творчих стосунків з Міжнародним фестивальним проектом «Сузір’я», складовою частиною якого став фестиваль «Сузір’я моря – 2017».

Історія участі у проекті студентів коледжу починається з фестивалю «Сузір’я Будапешту – 2011». Незабутні зустрічі, спілкування з зірками вітчизняної та європейської сцени та колегами однолітками відбувалися у Відні, Зальцбурзі, Мюнхені, Празі, Ліптовському Мікулаші (Словаччина). Двічі (у Відні та Празі). Студенти спеціалізації «Музичне мистецтво естради» здобували Гран-прі, багато разів – бронзові, срібні та золоті «Сузір’я». Але найголовнішим досягненням є набутий досвід.

Конкурсну програму одеського фестивалю судило високопрофесійне журі, яке очолював народний артист України Зеновій Коринець. Приємно, що всі представники нашого коледжу - учасники творчого змагання отримали дипломи переможців у своїх номінаціях за 1 місця. Це студенти спеціалізації «Музичне мистецтво естради»:

  • Вікторія Ляшенко (естрадний сольний спів, клас заслуженого артиста України, старшого викладача Морозова О.Ю.);
  • Крістіна Гребеннікова (естрадний сольний спів, клас заслуженої артистки України, викладача вищої категорії Боднарук Ж.Л.);
  • Анна Гранюкова (естрадний сольний спів, клас викладача - методиста Листовничої С.П.);
  • Петро Дармостук (ударні інструменти, клас викладача вищої категорії Машковцева Є.А.);
  • Ілля Ільяшенко (електро-соло гітара, клас викладача Корнієнко В.Д.);
  • Олексій Малишев (електро-клавішні інструменти, естрадна музика, клас викладача Шароватова О.В., фортепіано, академічна музика, клас викладача-методиста Аренкової Н.С.).

Адміністрація коледжу вітає учасників конкурсу та їх керівників з перемогою!

Фотогалерея>>


15 червня 2017 року

У відповідності до статті 42 Закону України "Про вищу освіту" та листа Київської обласної ради від 15 червня 2017 року №1339/10-02 відбулися вибори директора КВНЗ КОР «Коледж культури і мистецтв».

У виборах взяли участь 110 викладачів коледжу, 62 студенти та 4 адміністративно-господарські працівники коледжу, яких делегували відповідно студенти та працівники коледжу.

Кандидат на посаду директора коледжу В.Г. Романчишин отримав 171 голос, що становить 91,9 % від загальної кількості виборців.

Результати виборів має затвердити Київська обласна рада та укласти з переможцем контракт на 5 років.

Вітаємо Василя Григоровича Романчишина з переконливою перемогою та
бажаємо успіхів у подальшому керівництві навчальним закладом!

 


НАМ ДЯКУЮТЬ!

До коледжу надійшли листи-подяки від факультету мистецтв Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова за якісну підготовку випускників коледжу, які продовжили навчання у педуніверситеті, зокрема, Сакун Анастасії Володимирівни, а також від Волинського коледжу Національного університету харчових технологій за організацію та проведення 30-31 травня ц.р. студентами і викладачами спеціалізації «Туристичне обслуговування» нашого коледжу цікавих і змістовних екскурсій для студентів – гостей з м. Луцьк.

 


26 травня 2017 року

Нещодавно на Київщині проходив ІV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях». Студенти коледжу культури і мистецтв гідно представили наш навчальний заклад і здобули у номінації «Інструментальна музика. Фортепіано»:

ГРАН ПРІ (Кирил Блінов),

І премію (Анна Гараніна),

ІІ премію (Катерина Назаренко та Георгій Качкаров)

концертмейстери – М.Тарасенко та Л.Льонко.

Вітаємо з перемогою та бажаємо успішних виступів у майбутньому!

Фотогалерея>>


24 травня 2017 року

Предметно-циклова комісія «Фортепіано та концертмейстерство» підготувала концерт, присвячений 175-річчю від дня народження Миколи Віталійовича Лисенка.

Концертна програма – це насамперед вшанування, вияв пієтету студентами та викладачами коледжу до творчості основоположника української класичної музики, композитора, піаніста, хорового диригента та громадського діяча.

Концерт вразив насамперед кількістю виконавців та змістом програми. В цей день саме фортепіанна музика М.В. Лисенка об’єднала студентів різних спеціалізацій коледжу.

Програму розпочали з мініатюри «Елегія». Не зважаючи на те, що твір був написаний для сольного виконання на фортепіано, ліричне самовираження митця, його суб’єктивну лірико-психологічну образність у різних трактовках та на різних інструментах виконав дует у складі студента Артема Сороки (кларнет, клас викладача Дриги Д.В.) та студента Дмитра Гончаренка (фортепіано, клас викладача Зуйко С.М.).

Лірико-елегійний образ «Елегії» в її первозданному вигляді продовжила втілювати студентка ІV курсу Оксана Імбірєва спеціалізація «Народне пісенне мистецтво (фортепіано, клас викладача Цепух І.О.), що дало змогу слухачам порівняти інструментальні тембри, співставити звучання й інтерпретації юних артистів.

Прем’єрними виконаннями програми стали обробки та переклади творів М.В. Лисенка, що створили викладачі предметно-циклової комісії «Фортепіано та концертмкйстерство» І.О. Лащенко, М.М. Тарасенко та С.В. Зуйко.

Адаптовані твори несуть в собі методичну, розвивальну й виховну функцію, дають змогу познайомити студентство з більш масштабними й складними творами і охопити більш широкий спектр доробок геніального творця. Романтичний, художній світ митця допомогли відчути виконавці:

Євгенія Дяченко (група І-НІ) , яка виконала «Вальс» для фортепіано в 4 руки у перекладі І.О. Лащенко зі своїм викладачем.

Студенти класу викладача Н.В. Олексенко — Вероніка Фоя (І курс, спеціалізація «Мистецтво співу») та Дарина Безсмертна (ІІ курс, спеціалізація «Народне пісенне мистецтво») натхненно зіграли романс «Коли розлучаються двоє» — обробку вокального твору для фортепіано в 4 руки М.М. Тарасенко.

Хор «А вже весна» з опери «Зима і весна» в обробці для фортепіано в 4 руки М.М. Тарасенко виконала студентка ІІ курсу спеціалізації «Народні інструменти» Наталія Івасюк (клас викладача М.М. Тарасенко).

Слухачі мали змогу ще раз насолодитись почуттям радості, весняних надій, повірити у світле прийдешнє, слухаючи обробку хору «А вже весна» для фортепіано в 4 руки в обробці С.М. Зуйко у виконанні студента ІІ курсу спеціалізації «Духові інструменти» Георгія Мельника.

Гості фортепіанного концерту — ансамбль ІІІ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» під керівництвом Л.Г. Добровольської виконав українську народну пісню в обробці М.В. Лисенка «Пливе човен». Виконання твору захопило передусім злагодженістю і чистотою звучання.

Говорячи про М.В. Лисенка як про митця, що сформував модель романтичного стилю та створив в українській музиці самостійну національну традицію, не можна не пригадати його послідовників, що змогли розвинути тематику, розроблену Лисенком: Я.Степового, М.Леонтовича, С.Людкевича, В.Барвінського та Л.Ревуцького. Саме вони продовжили природньо вплітати в музичну мову знайомі й близькі звороти української пісні.

Емоційно схвилював щирі серця слухачів виступ Кирила Блінова студента І курсу спеціалізація «Мистецтво співу», який разом з викладачем М.М. Тарасенко виконав «Прелюд пам’яті Т.Г. Шевченка» Я.Степового.

Філігранна відточеність, вишуканість гармонійної мови, задумливий, елегійний, іноді світлий, оптимістичний настрій, яскраво виражений український національний колорит — ось основні риси фортепіанного стилю, до якого всі присутні мали можливість наблизитись, слухаючи «Мелодію» В.Косенка у виконанні студентки ІІІ курсу спеціалізації «Естрада» Марії Пастушенко (клас викладача І.Б. Михайловської).

Досить темпераментно, невимушено й легко прозвучала «Токатина» І.Берковича у виконанні студента ІІ курсу спеціалізації «Народні інструменти» Андрія Агулова.

Н.Нижанківський та його безперечна творча оригінальність була представлена композицією автора «Івасько грає на чельо» — твір виконала студентка І курсу спеціалізації «Мистецтво співу» Альона Анапрілюк (клас викладача О.В. Коркошко).

Яскраві асоціації викликали зображувальні прийоми: бубенці клоуна широко відомого, популярного фортепіанного твору «Петрушка» В.Косенка, який виконала студентка І курсу спеціалізації «Народні інструменти» Євгенія Дяченко (клас викладача І.О. Лащенко).

Кристині Деняковій, студентці ІІІ курсу спеціалізації «Народні ніструменти» (клас викладача В.Ю. Каменської) досить зріло вдалося заглибитись в психологізацію образу Етюда cis-moll В.Косенка та передати стан після втрати людини.

Зі стильовими особливостями, національними елементами та індивідуальними компонентами стилю М.Щуса ознайомились завдяки виконананому доробку «Свято на майдані» студентом ІІ курсу спеціалізації «Естрада» Максимом Саловим (клас викладача І.М. Муратової).

На завершення концерту пролунав твір М.Скорика «Народний танець» у виконанні Пилип Муравицького — студента ІІ курсу спеціалізації «Духові інструменти» (клас викладача Винниченко Л.А.). Слухачі занурились в глибини карпатського фольклору.

Варто зазначити, що концерт пройшов в теплій, доброзичливій атмосфері. Коло образів М.Лисенка та його послідовників не втратили своєї актуальності і здатні торкати глибини душі сучасної людини.

Програму провела викладач І.О. Лащенко.


НАМ ДЯКУЮТЬ!

Викладачі та студенти коледжу культури і мистецтв беруть участь у різних акціях та проектах. Зокрема, 20 травня ц.р. – у мистецькій акції «Гіркі сповіді» у рамках проекту «Ніч у музеї», яку проводив Національний музей історії України у другій світовій війні. Завдяки музиці у виконанні викладачів та студентів у залах панувала особлива атмосфера, яка нікого з відвідувачів не залишала байдужим.

За активну участь викладачів та студентів коледжу у мистецькій акції «Гіркі сповіді» від генерального директора Національного музею історії України у другій світовій війні І.П. Ковальчука надійшов лист-подяка.

 


11-12 травня 2017 року

Студенти спеціалізації «Народні інструменти» під керівництвом голови предметно-циклової комісії С.Г.Омельченка гідно представили наш коледж на V Всеукраїнському конкурсі «Волинська гуковиця», який проходив у м. Луцьк:

І місце посіли наші студенти Назар Лех
(клас викладача Т.Р. Музичука) у номінації «Сопілка»,

ІІІ місце – Владислав Бондарук
(клас викладача-методиста В.О. Дмитренка) у номінації «Цимбали»,

І місце – фольклорний ансамбль «Паляниця Бенд»
(керівник викладач-методист В.О. Дмитренко) у номінації «Ансамблі»,

І місце – оркестр народних інструментів
(керівник – відмінник освіти України С.Г. Омельченко) у номінації «Оркестри».

Щиро вітаємо з перемогою !

Так тримати завжди !!!


7 травня 2017 року

На Співочому полі Печерського ландшафтного парку відбувся Гала-концерт «Світ культури і мистецтва» з нагоди Дня коледжу культури і мистецтв.

Така акція вже стала традиційною і проводиться у травні вже декілька років поспіль. Головне завдання цього заходу – донести до якомога ширшого кола глядачів інформацію про навчальний заклад, спеціалізації, які готує коледж, професійний рівень наших випускників , студентські творчі колективи.

Викладачі та студенти спеціалізації «Туристичне обслуговування» проводили для гостей свята екскурсії.

Гостей та учасників свята привітав начальник управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації, заслужений працівник культури України І.І.Подолянець. А відкрив Гала-концерт директор коледжу, заслужений діяч мистецтв України В.Г.Романчишин разом з випускниками коледжу А.Большак, Ю.Листовничею та М.Богмою піснею «Наш рідний коледж». Концертна програма складалася з класичної, народної та сучасної музики, включала виступи творчих колективів та виконавців всіх спеціалізацій коледжу: викладачів – заслужених артистів України Ж.Л.Боднарук, А.М.Скоробогатька, І.М.Бойко, С.П.Листовничої, Н.В.Цапенко, О.Возняк, В.А.Кравченка, оркестру народних інструментів (керівник – відмінник освіти України С.Г.Омельченко), хору «Форманта» (керівник – Л.М.Якимчук), хореографічного ансамблю «Молодощі» (керівник та балетмейстер – Т.В.Борисенко), ансамблю народної пісні «Роксолана» (керівник – заслужена артистка України Л.О.Придіус), ансамблю народної музики «Будьмо!» (керівник – заслужений артист України М.С.Голючек), духового оркестру (керівник – М.А.Сукненко), вокального ансамблю під керівництвом О.О.Славіної, випускниць коледжу Л.Яковенко та А.Літвін, студентів А.Варги, М.Смоляр, А.Денисової, В.Ляшенко, Х.Гребеннікової, О.Кричко, М.Пастушенко, В.Ткаченко, Д.Козачевської, А.Іллюші, Петра та Павла Дармостуків.

Почесним гостем свята був народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т.Г.Шевченка Тарас Петриненко.

Режисерами Гала-концерту були заслужений діяч мистецтв України М.М.Краснитський та А.С.Горбов, до режисерсько-постановчої групи входили студенти та викладачі спеціалізацій «Видовищно-театралізовані заходи» та «Естрада», ведучі свята студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» М.Бондарчук та І.Малиш, радіоконферанс – І.Алєєв.

Фотогалерея>>


5 травня 2017 року

Наприкінці квітня відбувся показ практичної роботи «Гріхи серед нас чи в середині нас?» студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (художній керівник – Полякова Т.І.).

Перегляд роботи змусив глядачів подумати про власне життя, про свій вибір, відповідальність вчинків та час - найціннішу одиницю всесвіту.

Метою став заклик до глядачів зрозуміти суть людського життя, визначити своє місце в ньому, прагнення з'ясовувати, що означає вимір часу.

Слід відзначити всіх учасників театралізованої вистави за вміння працювати командою, за «театральний лікоть», вміння підтримати один одного та вміння вчитися.

Фотогалерея>>


 

АРХІВ НОВИН

  Яндекс.Метрика
сайт разработан компанией разработка сайтов украина