Підсумки успішності студентів
2015-2016 навчального року
На денному відділенні коледжу в 2015-2016 навчальному році
навчалося 443 студенти. За рік було випущено 108 студентів денного відділення, 32 з яких отримали дипломи з відзнакою, а відраховано та відправлено в академвідпустку за навчальний рік 21 студента.
Успішність становить 94,2 %. 169 студентів навчається на «відмінно» і «добре, 38 студентів – відмінники навчання.
Адміністрація коледжу та педагогічний колектив пишаються
цими студентами, які навчаються на спеціалізаціях:
«Бібліотечна справа»
- Клименко Світлана Геннадіївна (3 курс);
«Діловодство»
- Дубровська Катерина Костянтинівна (3 курс);
- Старкова Вікторія Олександрівна (3 курс);
«Туристичне обслуговування»
- Щукіна Ольга Володимирівна (1 курс);
- Парова Єлизавета Геннадіївна (2 курс);
- Прищепа Ольга Олегівна (2 курс);
- Захарченко Олександр Петрович (3 курс);
- Ніколенко Аліна Вадимівна (3 курс);
«Народне інструментальне мистецтво» (народні інструменти)
- Демиденко Катерина Павлівна (1 курс);
- Нурмамедова Олена Леонідівна (3 курс);
- Шихабутдінова Рінна Ігорівна (3 курс);
- Хоменко Ганна Валеріївна (4 курс);
- Сломчинська Олена Сергіївна (4 курс);
- Тюнькіна Марина Петрівна (4 курс);
«Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти)
- Мусіна Софія Олександрівна (3 курс);
«Народне пісенне мистецтво»
- Варга Анастасія Борисівна (3 курс);
- Гараніна Анна Вікторівна (3 курс);
- Герасименко Яна Андріївна (3 курс);
- Буслінська Єлизавета Вікторівна (4 курс);
- Чекуркова Анастасія Сергіївна (4 курс);
- Яременко Марина Вікорівна (4 курс).
«Народна хореографія»
- Лаврук Катерина Ігорівна (1 курс);
- Костюченко Катерина Євгенівна (4 курс);
- Онищенко Анастасія Володимирівна (4 курс);
- Калашник Каріна Русланівна (4 курс);
- Клочко Дарина Олександрівна (4 курс);
- Савчук Марина Вікторівна (4 курс);
- Синявська Валерія В’ячеславівна (4курс).
«Музичне мистецтво» (Естрада)
- Ляшенко Роман Олегович (1 курс);
- Тодорюк Руслана Іванівна (3 курс);
- Бабенюк Марина Олегівна (4 курс);
- Будяк Юлія Артурівна (4 курс);
- Листовнича Юнона-Делія Ігорівна (4 курс).
«Видовищно-театралізовані заходи»
- Іванченко Павло Олексійович (2 курс);
- Лациба Надія Василівна (2 курс);
- Репалюк Катерина Ярославівна (2 курс);
- Пузеревич Катерина Євгенівна (3 курс);
- Шмигля Євгеній Олексійович (3 курс;);
- Магда Златоміра Олексіївна (3 курс).
Підсумки успішності студентів за І-ий
семестр 2014-2015 навчального року
За підсумками І семестру в коледжі навчається 452 студенти, з яких 424 - успішно склали екзамени та диференційовані заліки за І-ий семестр,
28 студентів мали академічну заборгованість.
Успішність становить 93,8 %. 178 студентів навчається на «відмінно» і «добре» (39,4%), 33 студенти – відмінники навчання.
Адміністрація коледжу та педагогічний колектив пишаються цими студентами, які навчаються на спеціалізаціях:
«Народні інструменти»
- Сакун Анастасія Володимирівна (4 курс);
- Мельниченко Вероніка Едуардівна (4 курс);
- Хоменко Ганна Валеріївна (3 курс);
- Нурмамедова Олена Леонідівна(2 курс).
«Духові інструменти»
- Ахтамов Максим Рамільєвич (4 курс);
- Гончаренко Дмитро Володимирович (1 курс).
«Народне пісенне мистецтво»
- Чубинська Анастасія Дмитрівна (4 курс);
- Миронець Анастасія Анатоліївна (4 курс);
- Буслинська Марина Олегівна (3 курс);
- Назаренко Дарія Юріївна (2 курс);
- Гараніна Анна Вікторівна (2 курс);
- Герасименко Яна Андріївна (2 курс).
«Видовищно-театралізовані заходи»
- Жельчик Соломія Олегівна (4 курс);
- Вівчарюк Микола Анатолійович (4 курс);
- Васильченко Олена Володимирівна (3 курс);
- Магда Златоміра Олексіївна (3 курс);
- Ремезовська Вероніка Анатоліївна(3 курс);
- Шмигля Євгеній Олексійович (2 курс);
- Лациба Надія Василівна (1 курс).
«Народна хореографія»
- Щербак Ірина Михайлівна (4 курс);
- Клочко Дарина Олександрівна(3 курс);
- Костюченко Катерина Євгенівна (3 курс);
- Онищенко Анастасія Володимирівна (3 курс);
- Синівська Валерія В’ячеславівна (3 курс).
«Естрада»
- Большак Анна Миколаївна (4 курс);
- Кулик Ірина Ігорівна (4 курс);
- Щербак Юлія Олександрівна (4 курс);
- Листовнича Юнона-Делія Ігорівна (3 курс).
«Туристичне обслуговування»
- Прищепа Ольга Олегівна(1 курс).
«Діловодство»
- Дуднік Наталія В’ячеславівна (3 курс);
- Ковальчук Анна Вадимівна (3 курс);
- Фесіна Валерія Андріївна (3 курс);
- Хоменко Михайло Валерійович (3 курс).
Адміністрація та педагогічний колектив коледжу в особі директора – Заслуженого діяча мистецтв України Романчишина Василя Григоровича висловлюють щиру вдячність батькам студентів-відмінників за виховання відповідального ставлення до навчання своїх дітей.